Merc Porto Clerigo'S Place

Belangrijkste voorzieningen

  • 43 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Merc Porto Clerigo'S Place appartementen van 43 m², met centrale ligging in Porto, bieden gasten de mogelijkheid om te ontspannen bij Fonte da Praca da Batalha, dat op wandelafstand van nog geen 16 minuten ligt. Het appartement is geschikt voor maximaal 3 gasten.

    Het 1-slaapkamer appartement is binnen 1 km afstand van het Mosteiro da Serra do Pilar, en op circa 2 km van het Palácio da Bolsa. Bovendien ligt Merc Porto Clerigo'S Place appartement binnen het bereik van de Livraria Lello & Irmão. Zona Ribeirinha is binnen 14 minuten wandelen van deze accommodatie gelegen.

    De accommodatie kan 1 badkamer aanbieden. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

    Merc Porto Clerigo'S Place appartementen bieden een kitchenette met alle benodigde toestellen. Dit appartement is een paar momenten van Guilherme Gomes Fernandes bushalte. Het appartement heeft een zonneterras, daar kunnen de gasten even tot rust komen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer37059/AL
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Merc Porto Clerigo'S Place

    De accommodatie kan 1 badkamer aanbieden. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Merc Porto Clerigo'S Place Mensen foto Merc Porto Clerigo'S Place Strand foto Merc Porto Clerigo'S Place Skyline foto Merc Porto Clerigo'S Place In de buurt foto Merc Porto Clerigo'S Place Kamer foto Merc Porto Clerigo'S Place Kamer foto Merc Porto Clerigo'S Place Kamer foto Merc Porto Clerigo'S Place Eten foto Merc Porto Clerigo'S Place Kamer foto Merc Porto Clerigo'S Place Keuken foto
    Studio met een Queen Size Bed

    Grootte: 43 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Merc Porto Clerigo'S Place

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Merc Porto Clerigo'S Place

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Merc Porto Clerigo'S Place appartement?
      Merc Porto Clerigo'S Place appartement heeft een oppervlakte van 43 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Merc Porto Clerigo'S Place